Pondělí 29. 8. 2022

INFORMACE PRO RODIČE

Vážení rodiče a vychovatelé,

před zahájením školního roku bychom Vás rádi informovali o následujících věcech:

Obědy se automaticky přihlašují dětem, které na obědy docházely minulý školní rok. Případné změny nebo nové přihlášení hlaste v kanceláři vedoucí stravování u paní Suché. Rodiče prvňáčků mohou obědy nahlásit první školní den.

Sešity pro žáky hromadně objednává škola, první týden v září se bude vybírat potřebná finanční částka.

Prosíme, berte na vědomí, že budova školy se pro žáky otevírá v 7.05 hod., dřívější vstup bude umožněn pouze dětem navštěvujícím ranní družinu!!!

Přihlášky do družiny děti dostanou při nástupu do školy, družina bude v provozu od pátku 2. září. Ranní družina začíná od 6.30 hod.. Je možné využít pouze ranní družinu, bez nutnosti účasti (přihlášení) po vyučování. Úplata pro letošní rok činí 70 Kč/měsíc (pouze ranní družina) a 140 Kč/měsíc (celodenní družina). Peníze se budou vybírat na pololetí.

Plavecký výcvik bude zahájen v pondělí 5. září, sraz v 6.55 před budovou školy.

V pátek 2. září bude výuka končit po 4. vyučovací hodině, tj. v 11.05.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo nejasností kontaktujte některého z pedagogů, viz Kontakty.

Děkujeme za spolupráci.

Kolektiv pedagogů ZŠ Rovečné