Čtvrtek 26. 8. 2021

Začátek nového školního roku 2021/2022

Zahájení školního roku 2021/2022

Ve středu 1. září 2021 nám začíná nový školní rok 2021/2022. Shledání s žáky a zároveň slavnostní přivítání s novými prvňáčky proběhne v tento den od 7:30 – 8:00 hod v budově ZŠ v první třídě.

Začátek školního roku bude pro všechny jistě velmi náročný, proto Vás žádáme, abyste vždy zodpovědně posoudili zdravotní stav svých dětí a při výskytu příznaků respiračního onemocnění je neposílali do školy.

Distanční výuka zanechala u nás všech nespočet vrásek a zejména nerovností ve vzdělání žáků, proto tento školní rok bude kladen důraz především na maximální individualizaci výuky, potřebnou adaptaci žáků a samozřejmě dosažení výchovně-vzdělávacích cílů.

Plavecký výcvik začne ihned v pondělí 6. září 2021. O další organizaci a průběhu nového školního roku Vás budeme včas informovat.

Děkujeme Vám všem za Vaši dosavadní spolupráci a věříme, že se zdravým přístupem k celé současné situaci vše společně zvládneme.

← Návrat na přehled aktualit